Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z popularniejszych niegdyś gwiazd kultowego programu “Top Model”, Michaliny Manios właśnie ujrzały światło dzienne. Lata temu przykuwała ogromną uwagę fanów i zaszła bardzo daleko w programie, potem zaś słuch o niej zaginął... Co stało się z Michaliną Manios? Czym się teraz zajmuje?

Jak powszechnie wiadomo, program “Top Model” cieszy się ogromnym zainteresowaniem od początku jego istnienia. Format ten ma zarówno wielu fanów oglądających zmagania uczestników przed telewizorem, jak i równie wielu uczestników chcących zmierzyć się z tym światem.

Lata temu Michalina Manios, która pojawiła się w programie wyznała, że niedługo przed wystąpieniem zmieniła płeć, a wcześniej była Michałem. Z tego względu publiczność była zainteresowana jej osobą jeszcze bardziej, a uczestniczka doszła aż do finału.

Co teraz dzieje się z Michaliną Manios?

Niestety, słuch bardzo szybko o niej zaginął. Po kilku latach kobieta próbowała swoich sił na scenie muzycznej, lecz także nie zrobiła kariery. Pasmo nieszczęść jednak trwało dalej – w roku 2016 rodzina kobiety została oskarżona o wyłudzanie pieniędzy. Po tych wydarzeniach na stałe wycofała się z życia publicznego, a teraz pracuje w Sztokholmie.