Najnowsze informacje dotyczące poziomu inflacji w naszym kraju nie napawają optymizmem. Inflacja nieustannie rośnie, a Polacy powoli rozkładają ręce i nie wiedzą, co robić. Czy ten proces się kiedyś zatrzyma?

Jak powszechnie wiadomo, ceny niemalże wszystkich produktów dostępnych na rynku nieustannie rosną, a te zmiany są dość drastyczne i szybkie. Polacy nie kryją niezadowolenia oraz niepokoju tym, co może stać się w przyszłości.

Tysiące osób obawia się o swoje rodziny, gdyż nie wiadomo, czy w perspektywie następnych lat ceny nie wzrosną kilkukrotnie... Niestety, wzrost cen podstawowych produktów niezbędnych do życia nie równa się wzrostowi wartości płacy minimalnej.

Czy to rekord inflacji?!

Jak donosi Główny Urząd Statystyczny, inflacja w październiku 2021 roku osiągnęła ogromny poziom wynoszący 6,8 procenta! Okazuje się, że ceny niektórych produktów wzrosły tak bardzo, że konsumenci je kupujący mogą odczuwać nawet wyższy poziom inflacji! To wprost nie do wiary, ciężko w to uwierzyć...

- Kto ma średni koszyk i inflację 6,8 proc.? Czy taki konsument istnieje? Konsumenci dojeżdżający daleko do pracy samochodem, używający gazu, preferujący drób, jaja i oleje mogą mieć inflację dwucyfrową – wyznał Sławomir Dudek, przedstawiciel FOR.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT