Najnowsze materiały, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych Lary Gessler są skierowane do wszystkich mam wychowujących dzieci. Córka restauratorki zebrała się na szczere wyznanie w sprawie macierzyństwa - przyznała, co sprawia jej trudność... Fanki pocieszają i opowiadają swoje historie!

Lara Gessler to postać, której popularność w sieci poszybowała dopiero w ostatnich kilku latach. Córka znanej wszystkim Magdy Gessler do pewnego czasu nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, lecz sprawa zmieniła się, kiedy kobieta wyszła za mąż oraz urodziła pierwsze dziecko. Od tamtej pory pozostaje w stałym kontakcie z fanami, których ciągle przybywa.

Szczere wyznanie odnośnie macierzyństwa

Lara Gessler chętnie rozmawia z fankami na temat macierzyństwa - często wywiązują się z tego ciekawe dyskusje, w których Polki opowiadają o swoich przygodach z pociechami. Ostatnio Lara Gessler postanowiła odstawić roczną Nenę od karmienia piersią oraz wyznała, że jest to dla niej bardzo trudne.

- Odstawiamy dziś Nenę od nocnego karmienia piersią. Powiem Wam, że jestem rozwalona. Nie dlatego, że moje dziecko będzie niezależne, ale dlatego, że słyszę, jak płacze, budzi się… wiem, że mogę to skończyć jednym gestem i pójdzie spać w pół sekundy, a nie mogę tego zrobić. Matko jakie to jest trudne. - powiedziała.