Całkiem nowe fotografie, które właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych Perfekcyjnej Pani Domu mogą zaskoczyć naprawdę sporo osób. Małgorzata Rozenek – Majdan wybrała się z mężem w bardzo nietypowe miejsce... Dokąd się zatem udali?

Małgorzata Rozenek oraz jej mąż Radosław Majdan to postacie, których nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej medialnych, ale i lubianych małżeństw swoją popularność uzyskało przede wszystkim dzięki swojej szczerości i pokazywaniu prawdziwego życia.

Mimo iż wśród zamieszczanych fotografii widnieją same przyjemne dla oka widoki, gdzie kadr i pozy są dobrze przemyślane, tak jednak w publikowanych InstaStories para nie stawia sobie żadnych ograniczeń - pokazują to, co aktualnie robią bez względu na wygląd, a także mówią to, co przyjdzie im na myśl. To właśnie z tego powodu są uwielbiani i chętnie oglądani przez tysiące osób.

Para wybrała się do... sanatorium!

Tak, to prawda! Małżeństwo Majdanów wybrało się do uzdrowiska w Lądku Zdroju, gdzie kąpali się w wodach o właściwościach regenerujących.

- (…) tutaj są wody radoczynne i mają bardzo dobry wpływ na właściwości regeneracyjne organizmu. A teraz idziemy do basenu, który jest chyba jednym z najpiękniejszych basenów na świecie - wyznała.