Najnowsze fotografie, które raz po raz pojawiają się w mediach społecznościowych Izabeli Janachowskiej mogą zachwycić niemalże każdego. Kobieta z dumą eksponuje swoją nienaganną sylwetką, a fani wręcz nie mogą się napatrzeć. Gwiazda zdradziła, jak osiągnęła taką formę! Czy to zasługa specjalnej diety i ćwiczeń?

Izabela Janachowska największą popularność zyskała dzięki prowadzeniu programów o tematyce ślubnej - celebrytka odkryła w sobie zamiłowanie do organizacji ślubów... po własnym, które zawarła w roku 2014 z Krzysztofem Jabłońskim! W owych programach celebrytka pomaga przyszłym pannom młodym w wyborze sukni i pozostałych ważnych elementów. Niewiele osób wie, że kobieta przed zdobyciem rozgłosu i sławy przez wiele lat trenowała taniec, a nawet odniosła wiele sukcesów na arenie międzynarodowej.

Celebrytka zdradza sekret szczupłej sylwetki

Gwiazda, niedługo po urodzeniu swojego pierwszego dziecka w roku 2019 wróciła do dawnej formy, a fani są pod wrażeniem raz po raz pytając, co takiego zrobiła, że wygląda tak fenomenalnie. Celebrytka ku zdziwieniu fanów odpowiedziała, że... nie robiła nic!

- Ta odpowiedź może Was nie usatysfakcjonować, ale nie zrobiłam na brzuch nic, ani jednego ćwiczenia, ani jednego zabiegu. Po prostu jakoś tak sam wrócił do siebie - wyznała.