Całkiem nowe informacje dotyczące Jarosława Kaczyńskiego właśnie wyciekły do sieci. Okazuje się, że przekazał je najbliższy politykowi krewny... Mężczyzna zdradził o prezesie PISu zaskakujące informacje. Internauci nie wierzą w te słowa!

Jak powszechnie wiadomo, na temat Jarosława Kaczyńskiego krążą przeróżne, często skrajne opinie. Polityk ma rzeszę sympatyków, jak i wrogów - co całkiem normalne zważywszy na pełnioną przez niego funkcję.

Ostatnie wydarzenia, jakie mają miejsce na granicy polsko - białoruskiej sprawiają jednak, że sympatia do polityków z partii rządzącej coraz bardziej maleje, a każde kolejne podjęte przez nich działania są powszechnie negowane. Mimo iż wydawać by się mogło, iż politycy niewiele robią w tym zakresie, tak jednak okazuje się, że być może prawda jest inna?

Internauci są zaskoczeni!

Ostatnio w sieci pojawiło się zaskakujące wyznanie krewnego Jarosława Kaczyńskiego, Jana Marii Tomaszewskiego, który stwierdził, że był niedawno razem z wujem w kościele, gdzie wspólnie modlili się w intencji wydarzeń, które dzieją się w Polsce chcąc, aby sytuacja się uspokoiła.

- Byłem z Jarkiem 10 listopada w katedrze, modliliśmy się m.in. za ojczyznę. I Jarek był również w niedzielę w kościele, na pewno modlił się także za ojczyznę, za Polskę - wyznał.

Jarosław Kaczyński / screen yt