Całkiem nowe informacje, które osobiście przekazała fanom Olga Frycz mogą zaskoczyć! Świeżo upieczona mama dostała wiele niewygodnych i prywatnych pytań, lecz postanowiła się z nimi zmierzyć i szczerze odpowiedzieć. Fani nie mają litości!

Olga Frycz to jedna z bardziej popularnych i cenionych aktorek w Polsce. Wiele osób może o tym nie wiedzieć, lecz kobieta zadebiutowała w telewizji już wiele lat temu, bo w roku 1994, choć rozgłos medialny i popularność zyskała znacznie później. Kariera gwiazdy nieustannie się rozwija, a dziś na swoim koncie ma już kilkadziesiąt zagranych ról oraz tysiące fanów, co widać chociażby po liczbie obserwujących ją na Instagramie (316 tysięcy osób).

Aktorka jakiś czas temu wyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Przyznała także, że będzie je wychowywać samotnie, co było odważnym wyznaniem, bowiem fani zaczęli nieprzychylnie komentować jej dwa nieudane związki, z których kobieta doczekała się dwójki potomków.

Dosadna odpowiedź na niewygodne pytanie

Ostatnio kobieta postanowiła umożliwić fanom zadawanie jej pytań - niektórzy nie bali się zapytać o dość osobiste i prywatne sprawy, jak sprawa ojca drugiego dziecka. Olga Frycz ujawniła jego tożsamość - jest to Łukasz Nowak, a także przyznała, że mimo samotnego wychowywania córki może liczyć na jego pomoc.