Fotografie, które zostały opublikowane na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych Mai Hyży robią ogromne wrażenie. Piosenkarka po raz pierwszy pokazała twarz partnera. Internauci są oczarowani, jednogłośnie przyznają, że jest bardzo atrakcyjny. Koniecznie zobacz te fotki!

Maja Hyży bez cienia wątpliwości jest postacią, którą zna wiele osób. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie wiele lat temu, pojawiając się w popularnym wówczas programie “X Factor” wraz ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży. Małżeństwo doczekało się dwójki potomstwa, lecz po pewnym czasie ich drogi się rozeszły i para wzięła rozwód.

Po kilku latach życia jako singielka Maja Hyży odnalazła prawdziwą miłość, o której wypowiada się nad wyraz czule. Dotychczas tajemniczy Konrad nie został pokazany publicznie, jednak Maja zdecydowała się w końcu ujawnić jego twarz.

Fani są pod wrażeniem!

Maja Hyży jest w związku już od dłuższego czasu – z obecnym partnerem doczekała się już dziecka, nic więc dziwnego, że fani długo czekali na ten moment, kiedy ich idolka w końcu pokaże twarz partnera. Kiedy już to zrobiła, fani oszaleli! Jednogłośnie przyznają, że ukochany wokalistki jest niezwykle atrakcyjny, a razem wyglądają obłędnie. Czy fani mają rację?