Najnowsze informacje dotyczące popularnego kucharza, Wojciecha Modest Amaro mogą zaskoczyć niemalże wszystkich. Mężczyzna oficjalnie zapowiedział, że niebawem rusza z całkiem nową inicjatywą. Chce pomagać innym, lecz nie w obszarze gastronomii. Internauci są zdumieni! O czym mówi?

Wojciech Modest Amaro należy do grona najbardziej uznanych i szanowanych osobistości w Polsce w obszarze gastronomii. Ten wybitny kucharz jako jedyny w całej historii naszego kraju zdobył bardzo prestiżowe na świecie wyróżnienie, czyli gwiazdkę Michelina. To czyni jego restauracje naprawdę dobrymi, na światowym poziomie.

Mężczyzna większą rozpoznawalność w Polsce zyskał dzięki prowadzeniu kultowego programu “Hell’s Kitchen. Piekelna kuchnia”, który cieszy się sporym zainteresowaniem i oglądalnością. Okazuje się, że ogromne sukcesy zawodowe nie wystarczają kucharzowi, gdyż właśnie wkroczył na zupełnie inną ścieżkę...

Będzie pomagać innym?

Tak, to prawda! Jakiś czas temu Wojciech Modest Amaro wyznał, że odkrył w swoim życiu ogromne znaczenie Boga, teraz chce w katolicki sposób wspierać innych na duchu i pomagać zagubionej młodzieży w trudnych chwilach. Wybudował pod Warszawą nowy dom, gdzie zamierza gościć osoby potrzebujące pomocy.

Planują gościć tu młodzież, organizować warsztaty, zarażać kulinarną pasją, zdradzać tajniki swoich upraw, dawać wsparcie i schronienie – brzmi informacja w tabloidach.