Całkiem nowe informacje dotyczące Telewizji Polskiej właśnie pojawiły się w sieci. Jak donoszą media, coraz więcej gwiazd rezygnuje z pracy w Telewizji Polskiej. Do sporego grona dołączyła ostatnio kolejna znana dziennikarka. Dlaczego odchodzą?

Nietrudno zauważyć, że w mediach coraz częściej pojawiają się informacje o kolejnych znanych osobistościach, które kończą współpracę z TVP - często po wielu latach. Powody takich zachowań są naprawdę różne: niektórzy odchodzą z własnej woli, inni zaś dostają wypowiedzenie od dyrektora.

W ciągu ostatnich lat z Telewizji Polskiej odeszło sporo znanych i cenionych dziennikarzy oraz prezenterów telewizyjnych. Ostatnio do tego grona dołączyła kolejna kobieta... Kto znajduje się na owej liście?

Oni odeszli z TVP, ale ich kariera się nie zakończyła

W ostatnich latach z pracy w Telewizji Polskiej zrezygnowali między innymi: Maciej Orłoś, Monika Richardson, Michał Olszański, Maciej oraz Katarzyna Dowbor, Marzena Rogalska czy Piotr Kraśko. W październiku do tej listy dołączyła także Agata Biały - Cholewińska. Kobieta przechodzi do konkurencyjnej stacji, Polsatu.

Najczęstszym powodem odejścia z TVP były odmienne poglądy polityczne z głoszonymi przez telewizję publiczną. Fani za każdym razem mocno wspierają swoich idoli i życzą dalszej kariery u innego nadawcy.