Najnowsza wypowiedź, której w jednym z wywiadów udzielił popularny skoczek, Piotr Żyła rozbawia do łez. Sportowiec w nietypowych słowach wypowiedział się o zakończeniu transmisji skoków narciarskich w Telewizji Polskiej. Nikt się tego nie spodziewał!

Piotr Żyła to postać, którą zna niemalże każdy. Jeden z najlepszych skoczków narciarskich ma tysiące fanów w Polsce i nie tylko, którzy tylko wyczekują kolejnego sezonu zimowego, aby móc kibicować mu w zawodach. Ponadto, mężczyzna zdobył serca fanów także ze względu na swoją bezpośredniość i zabawne wypowiedzi, których używa w udzielanych wywiadach.

Podczas ostatniego z nich było tak samo... Co zatem powiedział tym razem?

Nikt nie spodziewał się takich słów!

Piotr Żyła został ostatnio zapytany, co sądzi o zmianie w nadawcy Pucharu Świata, którym został TVN, a nie jak dotychczas – TVP. Skoczek wyznał, że był zaskoczony, jak wszyscy, lecz końcówka jego wypowiedzi rozbawiła wszystkich!

- To chyba było zaskoczenie dla wszystkich. Niedawno byłem na konferencji w Warszawie, bo związek podpisał nową umowę ze sponsorem i wtedy jeszcze nikt o tym nie mówił (…). I nagle dwa czy trzy dni później zobaczyłem w internecie, że skoki będą w TVN. Na początku pomyślałem, że to prima aprilis, ale patrzę w kalendarz, a to październik - wyznał szczerze.