Jak przypomina serwis Pomponik, Krzysztof Ibisz nie należy do osób, które publicznie opowiadają o swoim życiu prywatnym i raczej stroni od wywnętrzania się na temat rodziny. Niedawno poinformował jedynie o ślubie z ukochaną Joanną Kudzbalską, co udokumentował szeroko w mediach społecznościowych. Właśnie postanowił zrobić kolejny wyjątek i przy okazji Wszystkich Świętych przywołał wyjątkowe wspomnienia z czasów dzieciństwa i wczesnej młodości.

Okazuje się, że głęboko wiążą go one z ukochaną babcią. Gwiazdor uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak ważna i wyjątkowa relacja łączyła go z babcią Heleną. Wzruszający wpis uzupełnił niesamowitymi zdjęciami z rodzinnego archiwum. Wiele osób było poruszonych wyznaniem prezentera.

Krzysztof Ibisz przypomniał sobie niezwykłą więź z nieżyjącą babcią. Gwiazdor pokazał zdjęcia z dzieciństwa

Na Instagramie Krzysztofa Ibisza przy okazji obchodów Wszystkich Świętych pojawił się dość obszerny tekst na temat dzieciństwa gwiazdora i relacji łączących go z babcią Heleną. Prezenter dołączył do niego kilka fotografii, na których możemy zobaczyć małego Krzysia w objęciach babci, a także gra na skrzypcach pod jej czujnym okiem.

Okazuje się, że babcia wychowywała Ibisza przez blisko 15 lat i co nie jest zaskakujące, stała się jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Dzięki niej zaczął grać na instrumentach, a jako osoba bardzo religijna chodziła z małym Krzysiem na msze. To ona miała ukształtować stosunek przyszłego prezentera do świata i ludzi.

Babcia Helena miała również wielki gest – gdy Krzysztof jako jedyny w licealnej klasie nie miał dżinsów, babcia poświęciła całą emeryturę, aby kupić takie spodnie wnukowi w Pewexie! Krzysztof Ibisz ma też niesamowitą pamiątkę po babci – do nagranie jej głosu, którego jednak wciąż nie jest gotowy odsłuchać.

- Nie mam na to siły, jej głos uruchomiłby zbyt silne emocje, może kiedyś… - wyjaśnił we wpisie, dodając, że wciąż kocha babcię.

Jak informował portal "Życie Polska": WIADOMO, JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY OBOSTRZENIA W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH. NAJNOWSZY PLAN PRZEDSTAWIŁ MINISTER ZDROWIA. ADAM NIEDZIELSKI POWIEDZIAŁ O LIMITACH

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDA DZIŚ MIEJSCE SPOCZYNKU EDWARDA GIERKA? SYN BYŁEGO PIERWSZEGO SEKRETARZA POSTANOWIŁ GO POKAZAĆ NA 1 LISTOPADA. PAMIĘĆ O NIM WIECZNIE ŻYWA

Portal "Życie Polska" pisał również: KASIA CICHOPEK POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNIE Z NOWYM PARTNEREM! WIELU FANÓW AKTORKI I PREZENTERKI NIE MOGŁO UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. WIELE OSÓB ZACHWYCONYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO MOŻE BYĆ ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI! WYMAGA JEDNAK SPOREJ WIEDZY I ZAANGAŻOWANIA. KONSERWATOR NAGROBKÓW MA SPORO OBOWIĄZKÓW. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA TAKA PRACA