Jeden z najbardziej popularnych i lubianych programów emitowanych w Telewizji Polskiej, “The Voice of Poland” trwa w najlepsze! Uczestnicy właśnie stoczyli między sobą bitwy i zostali najlepsi. Okazuje się, że program stanął w ogniu krytyki. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki! O co chodzi? Czy coś się stało?!

Nietrudno zauważyć, że wszelkie programy rozrywkowe, mające na celu poszukiwanie prawdziwych talentów w różnych dziedzinach cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem – jest wielu zarówno chętnych uczestników, jak i widzów wyczekujących prawdziwych emocji.

Z tego względu program “The Voice of Poland”, a także jego pochodne: “The Voice Kids” oraz “The Voice Senior” cieszą się nieustannie rosnącą popularnością - Polacy zgodnie uważają, że jest to sprawiedliwy podział, aby uczestnicy znajdowali się w podobnych grupach wiekowych.

Najnowsza edycja tradycyjnej wersji programu właśnie trwa, a uczestnicy stoczyli ze sobą bitwy i pozostali najlepsi. Czy aby na pewno tak jest? Fani mają inne zdanie...

Jurorzy w ogniu krytyki!

Po zakończonych bitwach w sieci aż zawrzało! Fani masowo zaczęli wyrażać swoje oburzenie i niezadowolenie z wyników, gdyż jednogłośnie uważają, że jurorzy dokonywali złych decyzji, odrzucając lepszych. Czy mają rację?