Wiktoria Gąsiewska znana jest przede wszystkim z wcielania się w rolę Agaty w serialu "Rodzinka.pl". To właśnie na planie tej produkcji poznała miłość - Adama Zdrójkowskiego.

Dzięki tej relacji zdobyła szerszą popularność i pomimo zakończenia zdjęć do serialu może pochwalić się licznymi propozycjami zawodowymi - również tymi w branży fotomodelingowej. Okazuje się, że młoda para rozstała się po czterech latach związku.

Jak wygląda relacja Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego?

Na instagramowym profilu Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się zaskakujące oświadczenie. Młoda aktorka poinformowała swoich fanów o tym, że rozstała się z Adamem Zdjrójkowskim.

Od dłuższego czasu Wiktoria Gąsiewska pracuje na planie „Tańca z gwiazdami”. Młoda gwiazda prowadzi kulisy show Polsatu.

To właśnie tam zauważono, że jest w bliskiej relacji z tancerzem show, Jakubem Lipowskim. Wtedy media i fani gwiazdy zaczęły spekulować, że młoda aktorka rozstała się z Adamem Zdrójkowskim.

Młoda para kategorycznie się rozstała

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zdradziła, że jest nie już z Adamem Zdrójkowskim od dłuższego czasu. Powód rozstania młodzi aktorzy wolą jednak zostawić dla siebie.

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę

- powiedział zapytany o rozstanie z Wiktorią Gąsiewską Adam Zdrójkowski.

Jak informował portal "Życie Polska": KLUCZOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BEATY KOZIDRAK! WIADOMO, JAKA KARA MOŻE SPOTKAĆ WOKALISTKĘ ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM. NA PEWNO BĘDZIE DOTKLIWA

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCY FINAŁ “TAŃCA Z GWIAZDAMI”. WIADOMO, NA CO PIOTR MRÓZ PRZEZNACZY AŻ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH Z WYGRANEJ. TAKI CEL ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH WIDZÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: PREZYDENT ZALICZYŁ SPORĄ WPADKĘ I NARAZIŁ SIĘ OBYWATELOM. ZACHOWANIE GŁOWY PAŃSTWA JEST SZEROKO KOMENTOWANE. WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA NIEWŁAŚCIWY KROK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELKIE SZCZĘŚCIE UCZESTNIKA “ROLNIK SZUKA ŻONY” PO WIELU LATACH. MĘŻCZYZNA NARESZCIE STANĄŁ NA ŚLUBNYM KOBIERCU. PAŃSTWO MŁODZI RODEM Z BAJKI