Wiktoria Gąsiewska znana jest przede wszystkim z wcielania się w rolę Agaty w serialu "Rodzinka.pl". To właśnie naplanie tej produkcji poznała swoją miłość - Adama Zdrójkowskiego. Dzięki tej relacji zdobyła szerszą popularność i pomimo zakończenia zdjęć do serialu może pochwalić się licznymi propozycjami zawodowymi - również tymi w branży fotomodelingowej. Tym razemw wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której wystylizowała się na gwiazdę lat 80.

Jak podaje "Super Express", na instagramowym profilu Wiktorii Gąsiewskiej pojawiły się nowe zdjęcia, które wprawiły w osłupienie fanów dziewczyny. Młoda celebrytka odziana jedynie w samą marynarkę i szpilki przeszła sporą metamorfozę, ponieważ z długich, lekko rudawych włosów fryzjer wyczarował czarne i króciutkie, co zapewne jest wynikiem założenia peruki.

Sami zobaczcie, jak zmieniła się Wiktoria!

Fani od razu porównali ją do hollywoodzkich gwiazd lat 80., które były uznawane za największe seksbomby. Dodatkowo w komentarzach pisali, że na pierwszy rzut oka jej nie poznali i myśleli, że to zagraniczne zdjęcia jakiegoś projektanta.

Podoba Wam się Wiktoria w takiej wersji? Może dzięki pozytywnym opiniom internautów zdecyduje się na taką trwałą zmianę swojego wizerunku.

To również może Cię zainteresować: Kamil Stoch Znowu W Pierwszej Trójce. Jak Się Czuje Skoczek

Zobacz także: Była Pogodynka Telewizji Polskiej Potrzebuje Pomocy. Chodzi O Życie Jej Synka