Afera wokół Beaty Kozidrak i popełnionego przez nią wykroczenia drogowego na początku września znów nabiera rozpędu. Wokalistka doczekała się wielu negatywnych komentarzy pod tym, jak 1 września policja zatrzymała ją do kontroli drogowej i wyszła na jaw, że artystka prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem dało jasność - miała we krwi blisko 2 promile.

Jak donosi "Super Express", wokalistka bedzie musiała się liczyć z dotkliwą karą, a nawet możliwe, że zostanie zmuszona do zatrudnienia prywatnego kierowcy! Dlaczego? Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że najprawdopodobniej wokalistka za swój czyn na ulicach Warszawy straci prawo jazdy na pięć lat!

Co czeka Beatę Kozidrak za jazdę po wpływem alkoholu? Kara dla wokalistki Bajmu może być naprawdę dotkliwa

Jak udało się ustalić dziennikarzom "SE", w akcie oskarżenia wyszło, że piosenkarrka miała wypić aż litr alkoholu - mowa o winie. Piosenkarka wyznała, że na spotkaniu, które miało się zakończyć w nocy 1 września spożyła taką ilość trunku.

Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że miała najpierw 0,93 mg/l, a później 0,96 mg/l, co daje około 2 promile. Dodatkowo, Kozidrak została przebadana jeszcze trzykrotnie innym alkomatem na komendzie.

Wiele warszawskich sądów odbiera pijanych kierowcom prawo jazdy na okres od roku, a czasem bywa, że i dożywotnio. W przypadku wykrycia we krwi więcej niż jednego promila alkoholu, kierowcy grozi pozbawienie prawa jazdy na minimum 3 lata. W przypadku 2 promili może to być minimum pięć lat.

Oprócz odebrania prawa jazdy wokalistka będzie musiała się liczyć z wysoką grzywną. W tej chwili nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy.

Beata Kozidrak/YouTube @Uwaga! TVN
Beata Kozidrak/YouTube @Uwaga! TVN

Jak informował portal "Życie Polska": OLGA FRYCZ POSTANOWIŁA WYJAWIĆ SWOJĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ. DO TEJ PORY WIEDZIAŁA O TYM TYLKO GARSTKA OSÓB. TO NIESPODZIANKA! MOWA O DRUGIEJ CÓRCE AKTORKI

Przypomnij sobie: TOMASZ LIS W MOCNYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. DZIENNIKARZ SKOMENTOWAŁ SEN SZEFA PIS. ZDJĘCIA POLITYKA OBIEGŁY CAŁĄ POLSKĘ

Portal "Życie Polska" pisał również: BYŁA PIERWSZA DAMA WYJAWIŁA SEKRET AGATY DUDY! TO PRAWIE DEMASKATORSKI GEST ANNY KOMOROWSKIEJ. WIADOMO, CO POWIEDZIAŁA NA TEMAT SWOJEJ NASTĘPCZYNI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W MEDIACH POJAWIŁY SIĘ PLOTKI O POWROCIE DO OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ. NA POBOROWYCH PADŁ BLADY STRACH. JEST KOMENTARZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ