Najnowsze informacje dotyczące Anny Lewandowskiej właśnie pojawiły się w mediach. Kobieta postanowiła przerwać trwające milczenie i odpowiedzieć stanowczo na pytanie, które pojawiało się wiele razy. Lewandowska w szczerym wyznaniu o swojej religii. Czy wraz z mężem są osobami wierzącymi?

Jak powszechnie wiadomo, celebryci zazwyczaj nie wypowiadają się publicznie o swoich przekonaniach religijnych czy politycznych, które - jak wiadomo - wzbudzają największe oburzenie i emocje wśród fanów. Oczywistym jest, że gwiazdy chcą uniknąć wszelkich kłótni czy podziałów, a także odpowiedzialności jaka ciąży na takich wyznaniach - często bowiem potem pojawiają się coraz cięższe i bardziej dociekliwe pytania.

Anna Lewandowska jednak ostatnio postanowiła przerwać ciszę i odpowiedzieć na często powtarzające się pytanie dotyczące wiary.

Trenerka odpowiedziała stanowczo!

Kobieta postanowiła w jasny sposób odpowiedzieć na pytanie o swoją wiarę. Wyznała, że razem z mężem są osobami wierzącymi, czego się absolutnie nie wstydzą.

- Zazwyczaj unikam tych tematów. Ale tak, jesteśmy osobami wierzącymi. (...) Cieszę się, że jestem wychowana na religijnym kręgosłupie moralnym. To daje mi w życiu siłę. Modlitwa, Bóg, wiara – to fundamenty, które wiele razy mi w życiu pomogły. - powiedziała trenerka.