Najnowsze informacje dotyczące Kingi Rusin właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że "chwilowa” wyprowadzka Kingi Rusin z kraju nie zamierza się skończyć! Kinga Rusin odrzuca kolejne propozycje udziału w programach telewizyjnych. Czy to oznacza koniec dziennikarki na szklanym ekranie?! Fani są zaskoczeni!

Kinga Rusin to postać, którą zna niemalże każdy. Kobieta od wielu lat związana była ze stacją TVN, gdzie prowadziła różne programy – jednak fanom najbardziej zapadła w pamięć dzięki udziałowi w popularnej śniadaniówce “Dzień Dobry TVN”.
Kobieta była tak kojarzona ze stacją, że ciężko było wyobrazić sobie jej odejście - a jednak to zrobiła, lecz wszyscy uważali, że to tylko chwilowa przerwa.

Czy to koniec kariery Kingi Rusin?

Dziennikarka już od długiego czasu przebywa poza granicami kraju i utrzymuje się z własnej marki kosmetycznej, która prosperuje bardzo dobrze. Ostatnio znajoma celebrytki wyjawiła, że to nie jest definitywny koniec dziennikarki na szklanym ekranie, lecz aby ponownie się tam pojawić, musiałaby otrzymać wyjątkową propozycję.

- "Jej firma kosmetyczna bardzo dobrze prosperuje. Zysku ma co najmniej 300 tysięcy na miesiąc. Dzięki internetowi można to robić z każdego miejsca. (…) powrotu na wizje nie wyklucza. Do ambitnego programu, o tematyce, która ją interesuje - ekologia, podróże" - mówi znajoma gwiazdy.