Wczoraj mogliśmy oglądać finał popularnego tanecznego show. Zwycięzcami dwunastej już edycji programu został Piotr Mróz oraz Hanna Żudziewicz. Rywalką aktora była żona znanego muzyka – Kajra.

Niesamowity koncert artysty!

Jak podaje portal Jastrząb Post, emocje widzów „Tańca z Gwiazdami” nie dotyczyły tylko występów uczestników. Wiele zachwytu wzbudził także występ Michała Szpaka! Artysta zdecydował, że z tej okazji wykona swój najnowszy singiel – Hiob.

Oczywiście nie zabrakło także niesamowitego show, które zawsze towarzyszy występom Michała Szpaka. Muzyk wystąpił bowiem w ogromnej, błyszczącej pelerynie. Dodatkowo wybrał także makijaż z fluorescencyjnymi elementami!

Fani są zaskoczeni!

Jeszcze więcej emocji wywołało natomiast zdjęcie Michała Szpaka, które tuż po wczorajszym wystąpieniu pojawiło się na Instagramie artysty. Jak się bowiem okazuje pod peleryną muzyk skrywał różową bieliznę i czarne rajstopy!

Na opublikowanym zdjęciu Michał Szpak wypiął pośladki tak, aby dokładnie pokazać, co założył pod niezwykle ciężką kreację! Chyba nikt nie spodziewał się takich dodatków!

- Tak wyglądałem pod spodem. Cóż ten płaszcz ma 140 metrów2. Lekki nie był – zaznaczył artysta pod opublikowanym przez siebie zdjęciem.

Czy takie zdjęcie Michała Szpaka mocno Was zaskoczyło? Czy może wszyscy jesteśmy już przyzwyczajeni do nieco kontrowersyjnych pomysłów artysty?

Jak informował portal "Życie Polska": "TANIEC Z GWIAZDAMI" ZAKOŃCZYŁ SIĘ TAK, JAK PRZEWIDYWAŁO WIELE OSÓB. PIOTR MRÓZ I HANNA ŻUDZIEWICZ CIESZĄ SIĘ Z WYGRANEJ. SĄ PIERWSZE KOMENTARZE

Przypomnij sobie: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ANNY MICHALSKIEJ? UCZESTNICZKA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" JES ZAANGAŻOWANA W RELACJĘ Z WAŻNYM DLA NIEJ MĘŻCZYZNĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: URSZULA DUDZIAK OBURZYŁA WIELE OSÓB. WSZYSTKO PRZEZ JEJ KONTROWERSYJNĄ WYPOWIEDŹ. CZY PIOSENKARKA POSZŁA W ŚLADY BOŻENY DYKIEL

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MŁODSI SENIORZY BĘDĄ MIEĆ NIEDŁUGO POWODY DO RADOŚCI. Z ICH PORTFELI UBĘDZIE MNIEJ PIENIĘDZY. WIELE OSÓB OTRZYMA DARMOWE LEKI