Całkiem nowe fotografie przedstawiające Donalda Tuska, które pojawiły się w sieci robią prawdziwą furorę! Polityk zabrał wnuczkę na plac zabaw. W pewnym momencie zrobił coś, czego nikt by się nie spodziewał... To było naprawdę zaskakujące!

Donald Tusk należy do grona najbardziej popularnych polityków w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Postawa i poglądy polityka skupiają wokół siebie od wielu lat zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Donald Tusk po opuszczeniu polskiej polityki został nieco zapomniany, lecz jego wielki powrót, który miał miejsce niedawno został przyjęty w ogromnych emocjach. Polacy czekają na “starcie” Tuska z Jarosławem Kaczyńskim na debacie – niecierpliwie tylko czekają na datę owego spotkania.

Jednak poza tą napiętą atmosferą, jaka panuje w życiu zawodowym polityków, prywatnie Donald Tusk jest w pełni szczęścia, dlatego że niedawno jego córka urodziła kolejne dziecko. Tusk – jak nietrudno zauważyć - bardzo dobrze spełnia się w roli dziadka i chętnie zajmuje się wnukami.

Tusk zabrał wnuczkę na plac zabaw!

Ostatnio paparazzi przyłapali polityka na wycieczce na plac zabaw, gdzie zabrał wnuczkę. W pewnym momencie jednak zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał... Kiedy dziecko bawiło się w piaskownicy, polityk wykonał trzy pompki!

Donald Tusk/ screen yt