Najnowsze informacje dotyczące córki Cezarego Pazury właśnie ujrzały światło dzienne. Najstarsza z potomków aktora zebrała się na odważne i osobiste wyznanie – sam Pazura się tego nie spodziewał. Kobieta zdecydowała się na odważny krok. Fani są pod wrażeniem!

Nie każdy wie, że Cezary Pazura – jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych aktorów w Polsce poza trójką małych dzieci z obecną żoną ma także córkę będącą owocem pierwszego małżeństwa aktora. Anastazja urodziła się w roku 1988, zatem ma już ponad 30 lat.

Kobieta nie jest postacią, o której głośno jest w mediach, a wszystko to za sprawą jednej, poważnej kwestii, którą skrywała przez lata – dopiero ostatnio odważyła się o tym powiedzieć.

Wiele lat się wstydziła

Anastazja Pazura wyznała, że od dłuższego czasu miała spore kompleksy dotyczące swojego wyglądu - im była starsza, tym gorzej czuła się we własnym ciele. Postanowiła coś na to zaradzić, a jednocześnie pomóc osobom zmagającym się z podobnym problemem - stworzyła zatem wernisaż przedstawiający wizerunki kobiet mających różne kompleksy.

(…) W pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi. Poprosiłam dwadzieścia kobiet o pozowanie nago i znalezienie przyczyn swojego wstydu. - brzmi fragment wypowiedzi kobiety.

Fani są pod wrażeniem i popierają taki ruch!