Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej robi w sieci prawdziwy szał! Trenerka fitness pokazała skrywane dotąd piękne pomieszczenie w swoim mieszkaniu. Fani zaniemówili!

Anna Lewandowska należy do grona najbardziej popularnych i lubianych osobistości polskiego show – biznesu w ostatnich latach. Poza jej oczywistą profesją, jaką jest fitness fani podziwiają ją za ogromną przedsiębiorczość oraz perfekcyjną organizację.

Stanowi ona inspirację dla tysięcy Polek, które są pod wrażeniem łączenia sportowego, zdrowego trybu życia, załatwiania wielu biznesowych spraw, wychowywania dwójki małych dzieci, a przy tym jeszcze wspierania męża oraz obecność na każdym jego meczu. To wręcz nieprawdopodobne, jak wiele rzeczy potrafi połączyć!

Fanki są także pod wrażeniem wnętrz w mieszkaniu Lewandowskich, jakie od czasu do czasu pokazuje trenerka – ostatnio zamieszczona fotka także sprawiła, że w sieci zawrzało!

To pomieszczenie robi wrażenie!

Anna Lewandowska pokazała pomieszczenie, którego jeszcze na jej Instagramie nie było! Całkiem przeszklony pokój z pięknym widokiem na drzewa zrobił wrażenie na wszystkich obserwujących. Trzeba przyznać, że szklany sufit na pewno wygląda obłędnie w nocy lub podczas deszczu!