Całkiem nowe informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wyszły na jaw. Okazuje się, że nadal panuje tam napięta atmosfera – a nawet w większym stopniu niż zazwyczaj. Ten konflikt brzmi poważnie... O co poszło?

Jak powszechnie wiadomo, w rodzinie królewskiej od lat dzieją się różne kontrowersyjne i zaskakujące wydarzenia, które sprawiają, że Sussexowie znajdują się w centrum zainteresowania mediów oraz ludzi z całego świata. Okazuje się jednak, że ta passa nie zamierza się skończyć, ponieważ raz po raz pojawiają się kolejne donosy.

Właśnie na jaw wyszedł kolejny konflikt między członkami rodziny. Tym razem chodzi o księżną Camillę oraz księżną Annę.

Anna jej tego nie wybaczy!

Jak wiadomo, pierwszy w kolejce o tron jest książę Karol. Z tej racji wiele osób zastanawia się, w jaki sposób trzeba będzie nazywać jego żonę - czy będzie to królowa?

- Oficjalna linia zawsze była taka, że Camilla będzie znana jako królewska małżonka. Mam wrażenie, że Karol bardzo chciałby, aby Camilla była znana jako królowa, co jest w końcu właściwym tytułem dla żony króla. Domyślam się, że będzie królową Camillą. - mówi ekspertka od królewskiej etykiety.

Córka królowej Elżbiety II, Anna nie kryje złości z tego powodu i wyznała, że nigdy nie nazwie Camilli królową.

Camilla/ screen yt