Najnowsze doniesienia dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Brat Meghan Markle nie wytrzymał i przerwał trwające milczenie oraz niepewność. W mocnych słowach wypowiedział się o księżnej oraz jej mężu. Czy to oznacza koniec związku?

Wszystko na to wskazuje, że trwająca od wielu miesięcy napięta atmosfera w rodzinie królewskiej wcale nie zamierza się skończyć! Zarówno Brytyjczycy, jak i społeczeństwo z całego świata nie mogą się nadziwić, jak wiele kontrowersyjnych wydarzeń czy sytuacji dzieje się wśród członków Sussexów, jednak raz po raz w mediach pojawiają się kolejne informacje.

Najbardziej intrygująca jest jednak sytuacja w małżeństwie Meghan Markle oraz księcia Harry’ego, ze względu na liczne sugestie wskazujące na poważne problemy w związku. Czy to prawda?

Rozpad małżeństwa?

Niedawno pisaliśmy o wypowiedzi ekspertów do spraw mowy ciała, którzy przyznali, że Meghan Markle wyraźnie dominuje w owym związku, a Harry tylko przytakuje.

Ostatnio przyrodni brat Meghan szczerze wyznał, jak widzi owy związek.

"Harry jest następny w kolejce do pieńka” - wyznał wymownie Thomas Markle Junior.

O co chodziło? Mężczyzna miał na myśli poprzedni związek Meghan, który trwał kilka lat, po czym kobieta zakończyła tę relację. Uważa, że teraz będzie tak samo.

Meghan Markle, Harry / screen yt