Najnowsze fotografie, które przedstawiają dziennikarkę Monikę Olejnik właśnie pojawiły się w sieci. Paparazzi przyłapali celebrytkę na wyprawie po produkty spożywcze, jednak zaskakujące było to, że wybrała się tam wyglądając jak milion dolarów! Fani od razu zauważyli drogą torebkę...

Monika Olejnik to bez cienia wątpliwości dziennikarka należąca do grona profesjonalistów, którzy są najbardziej uznani w show – biznesie. Kobieta od wielu lat przeprowadza wywiady zarówno telewizyjne, jak i radiowe. Jako dziennikarka zadebiutowała już w roku 1981 i od tamtej pory jej kariera pnie się tylko do góry i kobieta zdobywa coraz to więcej fanów oraz uznania wśród współpracowników z branży.

Przez te wszystkie lata związana była z różnymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi, jak Radio Zet czy TVN. Najpopularniejszym programem, który prowadzi jest “Kropka nad I" - przeprowadza tam wywiady z najważniejszymi w kraju politykami podejmując się naprawdę odważnych tematów - kobieta zdecydowanie nie boi się zadawać trudnych pytań.

Otoczona luksusowymi gadżetami!

Ostatnio paparazzi przyłapali dziennikarkę na wyjściu do sklepu. Poza drogim samochodem marki BMW dało się zauważyć - również drogocenną - torebkę marki Chanel. Jej cena zaczyna się od kilkunastu tysięcy złotych.

Monika Olejnik / pomponik.pl