Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy mówi sama za siebie. Mężczyzna ma powody do radości i dumy! Właśnie przywitał nowego członka rodziny. Fani przesyłają najlepsze życzenia i gratulacje, są zachwyceni!

Radosław Mróz jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy popularnej stacji telewizyjnej – TVN. Mężczyzna od samego początku pojawienia się na szklanym ekranie zyskał spore grono fanów, którzy chętnie śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych.

Dziennikarz zyskał sympatię widzów dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz temu, że zawsze jest przygotowany do swojej pracy.

Prywatnie zaś od wielu lat związany jest z Justyną Śliwowską - Mróz, która zawodowo również zajmuje się dziennikarstwem. Małżeństwo doczekało się już syna, a teraz przyszło na świat ich drugie dziecko!

Fani są zachwyceni!

Tym razem para doczekała się córeczki. Mała Klara przyszła na świat 9 października, a rodzice pękają z dumy! Fani także nie mogą powstrzymać się od licznych komentarzy i gratulacji.

- Gratulacje!!!!! Witaj Klaro na świecie!!!! Ucałowania dla dzielnej mamy!!!! Gratulacje Radziu - napisała Magda Lamparska.

- Yeahhhh!!!!! Musimy w końcu zorganizować spotkanie naszych dzieciaczków!!! Gratulacje dla was! Uściski dla Justyny - skomentowała znajoma pary.


- Gratulacje! Dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego dla was - napisał jeden z fanów.