Najnowsza fotografia opublikowana na profilu Małgorzaty Sochy w mediach społecznościowych robi w sieci szał! Aktorka zaprezentowała swój dom. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią piorunujące wrażenie. Fani nie mogą ukryć zachwytu! Jak mieszka celebrytka z rodziną?

Małgorzata Socha bez wątpienia należy do najbardziej popularnych i szanowanych aktorek w Polsce. Jej debiut na szklanym ekranie miał miejsce już w roku 1998, jednak dopiero rola Zuzanny Hoffer w serialu “Na Wspólnej” w roku 2007 była zalążkiem jej kariery, potem kariera aktorki tylko nabierała rozpędu i ta dobra passa trwa po dziś dzień. Sytuacja z fanami wygląda analogicznie – liczba ta nieustannie wzrasta.

Zarówno zawodowo jak i prywatnie gwiazda nie może narzekać, gdyż od wielu lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim. Para wspólnie doczekała się trójki dzieci: 8 – letniej Zofii, 4 – letniej Barbary oraz 3 – letniego Stanisława.

Aktorka pokazała mieszkanie!

Ostatnio opublikowane zdjęcie na Instagramie gwiazdy zdradza to, jak mieszka celebrytka z rodziną. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że postawiono na stonowane kolory oraz ponadczasową elegancję. W oczy rzucają się stylowe dodatki, jak lampa, oryginalny dywan czy duża, rodzinna kanapa.