Całkiem nowe nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych aktorek w Polsce, Joanny Koroniewskiej dosłownie podbija Internet. To prawdziwy hit! Fani nie mogą powstrzymać się ze śmiechu - każdy musi to obejrzeć!

Joanna Koroniewska wraz z mężem, Maciejem Dowborem to bez wątpienia jedno z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych w sieci małżeństw w polskim show – biznesie. Na swojej popularności zyskali jeszcze bardziej, od kiedy zaczęli urządzać tak zwane Domówki u Dowborów, czyli transmisje na żywo, na które zapraszane są dodatkowo inne znane osoby.

Podczas owych audycji zawsze jest sporo śmiechu i żartów, a fani pokochali ten format rozrywki. Ponadto, para coraz częściej wstawia przeróżne zabawne filmiki czy zdjęcia, co powoduje, że liczba ich fanów nieustannie wzrasta.

Ostatnio opublikowany filmik na profilu aktorki zdecydowanie do takich należy! Fani nie mogą przestać się śmiać i odtwarzają nagranie wiele razy!

“Dowbor z tacą i kieliszkami niczym hostessa”

Filmik, który został opublikowany w sieci przedstawia aktorkę oraz prezentera, którzy zamierzają spędzić romantyczny wieczór we dwoje, przy lampce wina i kolacji, lecz w pewnym momencie ten sielski obrazek przerywa... krzyk dzieci! Fani pokochali to nagranie, gdyż trafnie ukazuje życie rodzinne.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT