Najnowsze opublikowane przez Paulinę Sykut - Jeżynę zdjęcie robi w sieci prawdziwy szał! Prezenterka pokazała swoją nową, odmienioną fryzurę po wizycie u fryzjera. Fani od razu pokochali nowy image. Co takiego zrobiła dziennikarka? Czy zdecydowała się na odważne zmiany?

Paulina Sykut - Jeżyna należy do grona osobistości show – biznesu, którzy cieszą się nieustającą popularnością od wielu lat. Kobieta swoją przygodę ze szklanym ekranem rozpoczęła już w roku 2003 od wzięcia udziału w kultowym programie rozrywkowym “Idol”. Przez kolejne lata kariery prezenterka prowadziła wiele programów, a od 2007 roku przedstawia prognozę pogody. Od swojego debiutu telewizyjnego związana jest ze stacją Polsat.

Celebrytka poza pracą jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami oraz chętnie zamieszcza różne fotki przedstawiające nie tylko sprawy zawodowe, ale także prywatne.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoim nieco odmienionym wyglądem - fani są na tak!

Delikatne zmiany

Paulina Sykut - Jeżyna nie zdecydowała się na odważne zmiany, ponieważ tylko nieco skróciła włosy oraz odświeżyła kolor. Mimo wszystko fani są zachwyceni, gdyż nawet takie małe odświeżenie już może dużo zmienić.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT