Najnowsze informacje dotyczące sytuacji w brytyjskiej rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że od niedawna ponownie panuje tam napięta i nieprzyjemna atmosfera... Wszystko to dlatego, że siostry z Yorku zostały odsunięte na bok, co bardzo im się nie podoba. Księżna Kate nie kryje braku sympatii do kobiet. O co tu chodzi? Kim są siostry z Yorku?

Nietrudno zauważyć, że sytuacje, które raz po raz dzieją się wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i społeczności na całym świecie. Jak się okazuje, kontrowersje i zaskakujące zwroty akcji dzieją się tam bardzo często i niemal codziennie do mediów wypływają nowe fakty.

Ostatnio ponownie zauważono napiętą atmosferę w pałacu...

Siostry z Yorku odsunięte na bok!

Siostry z Yorku, czyli księżna Eugenia oraz księżna Beatrycze to córki Andrzeja, księcia Yorku. Jak donoszą media, kobiety od lat nie darzyły księżnej Kate sympatią, co spowodowane było zazdrością. Księżna Kate także nie kryje swoich uczuć, a ostatnio nie zaprosiła ich na bal charytatywny.

- Nie jest tajemnicą, że siostry z Yorku i księżna Kate nie pałają do siebie sympatią. Beatrycze wpadła w płacz, kiedy Kate nie zaprosiła jej na jeden z balów charytatywnych – donosi informator.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT