Najnowszy wywiad udzielony przez Dorotę Rabczewską może zaskoczyć naprawdę wiele osób. Piosenkarka została zapytana o zarobki bohaterek grających w filmie “Dziewczyny w Dubaju”. Wow, ta kwota jest wprost nie do wiary...

Jak wiadomo, w mediach aż huczy od filmu wyprodukowanego przez Dodę. Tysiące osób czeka na intrygujący film “Dziewczyny w Dubaju”, który oparty jest na prawdziwych wydarzeniach mających miejsce w latach 2000 – 2010. Z racji na wiele zapowiedzi w mediach nie sposób jest nie wiedzieć, iż fabuła produkcji dotyczy losów “dziewczyn do towarzystwa”, które pracują dla arabskich szejków.

Doda ostatnio została zapytana o średnie zarobki kobiet zajmujących się ową profesją. Te kwoty po prostu powalają!

To niewiarygodne!

Doda zapytana o zarobki “pań do towarzystwa” wyznała, że dzielą się one na pewne grupy – najwięcej zarabiają te kobiety, które potrafią mówić w kilku językach. Ponadto, jeżeli w weekend pracy było dużo, a dodatkowo mogły liczyć na wysokie napiwki, zarobki mogły sięgać nawet 70 tysięcy złotych!

Jeżeli mówimy o luksusowej escordzie, czyli takiej, która włada minimum dwoma językami, to za weekend, parę dni [...] wracały z 20 tysiącami dolarami w kieszeni. Ale myślę, że jeśli jest pracowity weekend i dochodzą tipy to w ciągu trzech czterech dni na luzie zarobią 70 tysięcy złotych. - powiedziała.

Doda/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT