Najnowsze informacje dotyczące związku Barbary Kurdej – Szatan właśnie wyciekły do mediów. Okazuje się, że małżeństwo ostatnio przeżywało ciężki czas... Co to oznacza? Czy kryzys został zażegnany? Fani zaczynają się poważnie obawiać.

Barbara Kurdej – Szatan bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i cenionych gwiazd polskiego show – biznesu. Kobieta od samego początku pojawienia się na szklanym ekranie zyskała całe rzesze oddanych i wiernych fanów, którzy do dnia dzisiejszego chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Ostatnio aktorka wyznała, że jej małżeństwo z Rafałem Szatanem podczas pandemicznej rzeczywistości musiało zmierzyć się z ciężkimi chwilami – czy poradzili sobie z kryzysem?

Pomógł rodzinny wyjazd

Barbara Kurdej – Szatan wyznała, że jakiś czas temu w jej małżeństwie dochodziło do wielu kłótni spowodowanych tym, że oboje z mężem nie mieli dla siebie zbyt wiele czasu.

- Zapieprzając tak intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, poczuję się bezpiecznie, będę mogła się zrelaksować, ktoś mnie przytuli. Tymczasem nie było tak. Były awantury, brak zrozumienia, że mogę być zmęczona po sesji zdjęciowej. Były różne momenty, różne myśli w głowie. - powiedziała.

Cała rodzina postanowiła zrobić sobie wakacje od tego pędu życia - wyjechali zatem do Grecji, gdzie spędzili wspaniały czas, a relacje zdecydowanie się poprawiły!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT