Najnowsze doniesienia, które płyną prosto z mediów społecznościowych i dotyczą rodziny aktora, Andrzeja Grabowskiego są wręcz nie do wiary. Niebawem w rodzinie pojawi się nowy członek - to wspaniała wiadomość!

Andrzej Grabowski jest postacią, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Fenomenalny aktor swoją popularność i ogromne uznanie zdobył dzięki grze w wielu filmach, a także kultowych serialach polskich - dzięki swoim umiejętnościom aktorskim oraz osobowości przyciągnął do siebie całe rzesze fanów.

Prywatnie aktor ma dwie córki: Zuzannę oraz Katarzynę, które podobnie jak tata wybrały aktorstwo jako swoją ścieżkę kariery. Starsza z nich – Zuzanna ma już dwoje dzieci, a Katarzyna właśnie oczekuje pierwszego potomka!

Wspaniała nowina!

Katarzyna Grabowska niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych, że niebawem powita na świecie córeczkę. Nietrudno się domyślić, że w rodzinie znanego aktora panuje wspaniała atmosfera, a fani już zaczęli gratulować oraz czekać z niecierpliwością na pojawienie się malucha!

- Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje. - wyznała publikując fotografie z widocznym zaokrąglonym brzuchem.