Całkiem nowa transmisja na żywo, która pojawiła się w mediach społecznościowych Krzysztofa Jackowskiego, jednego z najbardziej uznznaych i szanowanych jasnowidzów w Polsce przedstawiła wizję na to, co czeka wszystkich Polaków. Słowa te niestety nie brzmią zbyt optymistycznie, lecz jasnowidz stara się dać porady, jak uniknąć owej przyszłości. Polacy zaczynają się obawiać...

Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w kraju od wielu lat, który cieszy się ogromnym zaufaniem wśród fanów. Jego audycje, które emitowane są na YouTube od lat zawsze są mocno oblegane, a fani z zaciekawieniem słuchają tego, co może nas spotkać w przyszłości - oczywiście potem weryfikując prawdziwość owych wizji.

Najnowsza przepowiednia nie brzmiała jednak zbyt dobrze...

Tracimy zdolność myślenia?!

Słowa wypowiedziane przez jasnowidza nie brzmiały dobrze. Jackowski zaznaczył, że świat staje się coraz bardziej cyfrowy, a w tym ludzkie umysły. Wyznał, że społeczeństwo coraz bardziej opiera się na tym, co jest z góry założone i w coraz mniejszym stopniu myślimy samodzielnie.

- Stajemy się w pewnym sensie, istotami cyfrowymi, które mają coraz mniej czasu na zwykłe życie i są obarczane rożnymi kontami, portalami. Czyli bez emocji, bez głębszych przemyśleń, czytujemy informacje. (...) Musisz być kimś niepowtarzalnym. Sobą. Każdy z nas ma inną duszę. Te nasze dusze mają różne doświadczenia. - podkreślił.