Niegdyś była uwielbiana przez tysiące fanów, a wśród pracowników uważana za nieugiętą i profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Nikt nie odważył się jej zwolnić. W końcu odeszła sama. Jak wygląda życie Krystyny Loski?

Krystyna Loska to postać, która znana jest przede wszystkim starszej widowni Telewizji Polskiej. Przez wiele lat widniała na szklanym ekranie, gdzie pracowała jako spikerka i prezenterka telewizyjna. Fani uwielbiali ją za jej sposób bycia, osobowość, a także profesjonalizm w wykonywanej pracy.

Jak donoszą media, podczas całej kariery Krystyny Loski Telewizją Polską rządziło aż... czternastu prezesów! Kobieta jednak nie znała wszystkich osobiście.

Była nie do ugięcia!

Jak wynika z relacji współpracowników, była osobą, której nikt nie odważyłby się zwolnić, nawet jeśli by chciał. Kobieta dotrwała do wieku emerytalnego na własnych zasadach, które każdy szanował.

Praca w telewizji podobała jej się, lecz niestety tylko do czasu. W roku 1994 nagle zdecydowała się przejść na emeryturę, ponieważ coraz młodsze osoby, które zostawały zatrudniane, chciały wprowadzać swoje rządy będąc przy tym zarozumiałymi.

- Nie podobało mi się zarozumialstwo niektórych ludzi, którzy jeszcze świata nie poznali, a już byli tak pewni siebie. Uznałam, że szkoda mojego czasu, żeby się z tym wszystkim mocować. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT