Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych w ostatnich miesiącach gwiazd, Edyty Górniak właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że w domu rodzinnym celebrytki panuje niezwykle napięta atmosfera. Wokalistka odwróciła się od rodziców, którzy potrzebują pomocy – fani nie kryją oburzenia...

Edyta Górniak to postać, która znana jest niemalże każdemu. Kobieta zdobyła ogromną sławę i uznanie wiele lat temu, czego zasługą był jej talent wokalny. Od miesięcy ponownie znajduje się w blasku fleszy i zainteresowania mediów, lecz tym razem powód jest zgoła inny.

Kobieta wraz z początkiem trwania pandemicznej rzeczywistości zaczęła głosić dość kontrowersyjne poglądy, nie tylko na temat samego koronawirusa, lecz często także porusza bardziej filozoficzne treści. Teraz zaś odwróciła się od rodziców!

Potrzebne pieniądze na rehabilitacje

Jak donoszą media, zarówno matka wokalistki, jak i ojciec znajdują się w kiepskim stanie zdrowia i oboje potrzebują dużo pieniędzy na rehabilitacje. Jak wynika z relacji Elżbiety Zapendowskiej, nie mogą liczyć na pomoc córki.

- Byli zdruzgotani. Jest niewiele osób, z którymi mogą o tym porozmawiać i do których mają zaufanie. Ja zaliczam się do tego grona. - zdradza Zapendowska.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT