Jak przekonuje serwis „Super Express”, związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przysparzał mediom wiele tematów do publikacji. Para ogłosiła, że jest razem bardzo krótko po tym, jak aktor rozstał się z poprzednią ukochaną, a po kilku miesiącach aktorka i Królikowski sami ogłosili rozstanie.

Później coraz głośniej było jednak o tym, że zakochani znów są razem, a wczesnym latem gruchnęła wieść o ślubie pary.

Coraz częściej mówiło się przy tym głośno, że Joanna Opozda jest w ciąży, a ceremonia ślubna jest organizowana dość szybko właśnie ze względu na odmienny stan aktorki. Sama zainteresowana stanowczo temu zaprzeczyła.

Od ślubu pary minął miesiąc, a do sieci trafiło właśnie nowe zdjęcie zamieszczone przez Antka Królikowskiego. Fani aktorskiej pary dopatrzyli się elementu, który ma mówić dużo o ich małżeństwie. W sieci burza po publikacji fotki.

Fani zaniepokojeni nowym zdjęciem Antka Królikowskiego. Faktycznie jest się czym martwić?

Ślubowi Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego towarzyszyły spore kontrowersje. Niektórzy komentatorzy uznali, że para za jakiś czas z pewnością się rozstanie i już wkrótce usłyszymy o ich rozwodzie. Na jeden z takich komentarzy odpowiedziała sama Joanna Opozda, która zapytała, jak można publikować tego typu komentarze pod zdjęciami z wesela.

Zamieszanie wokół Królikowskich powoli jednak cichnie. Antek Królikowski wrzucił niedawno nowe zdjęcie. To selfie, na którym możemy zobaczyć aktora przygotowującego się do nowego filmu. Fotka z windy zdecydowanie wywołała jednak sporo szumu. Dlaczego? Przez brak obrączki na palcu aktora.

Obserwatorzy jego profilu zaczęli dopytywać o to, dlaczego nie nosi ślubnej biżuterii, jednak nie doczekali się odpowiedzi. To rzeczywiście źle wróży związkowi z Joanną Opozdą?

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ PIASECZNY ZNÓW W NIEPRZYCHYLNYCH SŁOWACH O RZĄDZIE. RZUCIŁ MOCNYM HASŁEM PODCZAS „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. IWONA PAVLOVIĆ ZAREAGOWAŁA NATYCHMIAST

Przypomnij sobie: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA FANÓW! GWIAZDA SPORTU WRZUCIŁA DO INTERNETU UROKLIWE ZDJĘCIE. POCHWALIŁA SIĘ, ŻE ZOSTAŁA MAMĄ. UWAGĘ PRZYKUŁ SZCZEGÓŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: SYMPTOM, KTÓREGO ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LEKCEWAŻYĆ. JEŚLI POJAWI SIĘ POD OCZAMI TRZEBA NIEZWŁOCZNIE UDAĆ SIĘ DO KARDIOLOGA. CHODZI O ZDROWIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCY MOMENT W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. OLIWIA BIENIUK ODDAŁA HOŁD KOCHANEJ MAMIE. ŁZOM I WZRUSZENIU NIE BYŁO KOŃCA. WSPOMNIENIE ANNY PRZYBYLSKIEJ