Raz po raz w sieci publikowane są pewne polityczne sondaże obrazujące, jakie poglądy wyrażają w danej chwili Polacy, a także jak zmieniają się na przestrzeni miesięcy czy lat - która partia zyskuje, a która traci w oczach obywateli. Właśnie światło dzienne ujrzał najnowszy sondaż, który może zaskoczyć partię rządzącą! O co chodzi?

Jak wiadomo, od miesięcy atmosfera polityczna w Polsce jest coraz bardziej gęsta - oburzenie na kolejne działania partii rządzącej wyraża coraz więcej osób, a coraz głośniej o swoich poglądach zaczęto mówić tuż po wyborach prezydenckich, kiedy to znaczna część kraju nie zgodziła się z wynikami.

Wyniki kolejnego sondażu już znane!

W związku z tym “Rzeczpospolita” co jakiś czas przeprowadza publiczne sondaże ukazujące podejście Polaków do polityków w chwili obecnej. Niedawno zadano pytanie, czy obecna partia dotrwa do końca kadencji, a zdecydowana większość respondentów odpowiedziała przecząco.

Tym razem zaś zadano następujące pytanie: Czy Pani/Pana zdaniem prezes PiS Jarosław Kaczyński powinien przestać pełnić funkcję wicepremiera?

Wyniki owej ankiety również są jednoznaczne, bo aż 57,3% badanych odpowiedziało “tak”, przeciwników było 21,7%, zaś reszta nie miała zdania bądź w ogóle nie wiedziała, że Jarosław Kaczyński pełni tę funkcję!

PiS/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT