Całkiem nowa fotografia opublikowana na profilu Małgorzaty Sochy w mediach społecznościowych aktorki robi w sieci prawdziwą furorę. Kobieta pochwaliła się, że wraz z rodziną celebrują urodziny najmłodszego syna. Chłopiec na tę wyjątkową okazję otrzymał fenomenalny tort. Fani są pod wrażeniem!

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej znanych i szanowanych aktorek w Polsce. Mimo iż w telewizji pojawiła się już w roku 1998, to jednak dopiero rola Zuzanny Hoffer w serialu “Na Wspólnej” w roku 2007 przyniosła jej większą sławę, wtedy kariera aktorki nabrała rozpędu, a fani oraz media zaczęli nieustannie śledzić jej poczynania.

Prywatnie aktorka od wielu lat jest w związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim, z którym doczekała się trzech pociech, są to: 8 – letnia Zofia, 4 – letnia Barbara oraz 3 – letni Stanisław.

Są powody do świętowania!

Ostatnio odbyły się trzecie urodziny najmłodszego z potomków, Stasia. Chłopiec otrzymał fenomenalny tort z motywem kultowej bajki “Psi Patrol”, a fani oszaleli na jego punkcie!

- Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają, jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku - brzmi opis zdjęcia.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT