Najnowsze opublikowane zdjęcie w mediach społecznościowych aktorki, Julii Wieniawy mówi samo za siebie - młoda kobieta ma ogromne powody do radości i świętowania, gdyż właśnie zdała jeden z bardziej stresujących egzaminów, czyli ten na prawo jazdy. Fani masowo zaczęli gratulować celebrytce!

Julia Wieniawa bez cienia wątpliwości jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd młodego pokolenia, która od samego pojawienia się w show – biznesie zdobyła tysiące fanów, a ta liczba wciąż rośnie.

Nie da się ukryć, że kariera młodej aktorki i wokalistki rozpoczęła się nagle i bardzo szybko rozwinęła. Fani pokochali ją nie tylko za umiejętności, jakie pokazuje w filmach, serialach czy na scenie, ale także za osobowość. Gwiazda stara się nikogo nie udawać i zawsze być sobą.

Ponadto, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych chętnie dzieląc się swoją codziennością - zarówno prywatną, jak i zawodową.

Ma powody do radości!

Wczoraj młoda celebrytka opublikowała zdjęcie, które mówi samo za siebie. Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy – i to za pierwszym razem! W tym stresującym dniu wspierał ją partner, Nikodem Rozbicki wręczając bukiet kwiatów.

- JAK POSTANOWIŁAM- TAK ZROBIŁAM! Yasss! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Kamień z serca (...) A teraz z drogi śledzie, bo Wieniawka jedzie! - brzmi opis fotografii.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT