Najnowsze informacje dotyczące rodziny Królikowskich właśnie pojawiły się w sieci i mogą zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że pod osłoną tajemnicy w rodzinie odbyła się kolejna ceremonia ślubna - tym razem młodsza siostra Antka powiedziała sakramentalne “tak”. Ten rok bez cienia wątpliwości należy do lepszych u Królikowskich. Fani są zachwyceni

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Królikowskich od dawna należy do najbardziej popularnych i lubianych rodzin w polskim show – biznesie. Mimo iż zarówno nieżyjący już Paweł Królikowski, Małgorzata Królikowska czy ich syn wybrali aktorstwo jako swoją ścieżkę kariery, zawsze pozostawali przy tym skromni i bardzo rodzinni.

Niestety, nagła i niespodziewana śmierć głowy rodziny w ubiegłym roku sprawiła, że rodzina stała się jeszcze większym obiektem zainteresowań. Kolejną składową tego stanu były głośne związki Antka Królikowskiego, które nie trwały zbyt długo.

Kolejny powód do radości!

Niedawno na ślubnym kobiercu stanął Antek Królikowski z Joanną Opozdą. Okazuje się, że rodzina ma teraz kolejny powód do świętowania - wczoraj, 11 września na ślubnym kobiercu stanęła młodsza siostra aktora.

22-letnia Julia wyszła za 33-letniego Jakuba Piotra Nowaka, który zajmuje się lekkoatletyką.

Ślub/pomponik.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT