Natalia Klimas postanowiła zebrać się na odwagę i po wielu latach trzymania w tajemnicy pewnych faktów, w końcu wyrzuciła to z siebie przerywając trwające milczenie. To naprawdę poruszające wyznanie, które wyciska z oczu łzy. Niewiele osób wiedziało, co takiego kobieta przeżyła wiele lat temu.

Natalia Klimas nie należy do grona najbardziej popularnych artystów w kraju, gdyż jest początkującą aktorką, a w mediach zasłynęła przede wszystkim dzięki udziałowi w serialu “Barwy Szczęścia”. Kobieta jednak mimo to już zyskała całe mnóstwo fanów, gdyż na jej profilu na Instagramie można zauważyć prawie 100 tysięcy obserwatorów!

Artystka prywatnie wraz ze swoim mężem skupia się na wychowywaniu dwójki dzieci. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami i chętnie przekazuje informacje zarówno dotyczące kwestii zawodowych, jak i prywatnych.

Te słowa poruszyły wszystkich...

Wczoraj gwiazda zamieściła szokujący wpis związany z rocznicą ataku na World Trade Center w USA. Okazuje się, że właśnie tego dnia kobieta leciała do Nowego Jorku! Po kilku godzinach lotu miał miejsce owy atak, zatem jej samolot został zawrócony. Kolejne dni spędziła z rodziną opłakując tę tragedię.

- Siedem dni później wyleciałam do Stanów pierwszym możliwym samolotem. Mój dom na następne 10 lat, czyli Manhattan, zastałam w opłakanym stanie, pełnym rozpaczy i cierpienia i pachnący dymem. A jednocześnie zjednoczony, silny i pełen jakiejś magicznej empatii i miłości, która rodzi się w takich właśnie momentach historii. - wyznała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT