Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych Katarzyny Nosowskiej wręcz zachwyca! Wokalistka pochwaliła się zdjęciem swojej mamy. Fani nie mogą oderwać wzroku, są pod ogromnym wrażeniem!

Katarzyna Nosowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek na przestrzeni wielu lat. Podczas jej wieloletniej kariery kobieta skupiła wokół siebie tysiące fanów, a ta liczba nieustannie rośnie. Do roku 2017 byłą liderką zespołu “Hey”, a w chwili obecnej występuje solo.

Utwory Nosowskiej, mimo iż większość z nich liczy już wiele lat wciąż są uwielbiane przez słuchaczy i pozostaną słuchane przez kolejne lata. Za swoje wybitne umiejętności wokalne gwiazda zdobyła mnóstwo wyróżnień i nagród, co wcale nie jest zaskakujące.

Ta fotka podbija Internet!

Katarzyna Nosowska jest bardzo aktywna w sieci i często pokazuje swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Niejednokrotnie podkreślała, jak dobre ma relacje ze swoją 73 - letnią matką. Ostatnio opublikowała fotkę przedstawiającą właśnie jej mamę, lecz to stylizacja kobiety przykuła uwagę widzów. Byli zachwyceni wyczuciem stylu!

- Chciałabym Wam dziś pokazać moją mamę, która wystylizowała się dziś tak:) Ma 73 lata i myślę, że, kurde… Jestem wzruszona – brzmi podpis fotografii.