Żona najpopularniejszego skoczka w Polsce, Izabela Małysz właśnie przeżywa rozkwit swojej kariery. Kobieta znajduje się w blasku fleszy i w sieci robi ogromną furorę! Z dnia na dzień kobiecie przybywa fanów, którzy nie mogą oderwać wzroku od żony sportowca. Czy Adam Małysz może mieć powody do zazdrości?

Adam Małysz podczas wszystkich lat swojej sportowej kariery zasłynął przede wszystkim dzięki swoim imponującym osiągnięciom, lecz fani pokochali go także za charakter. Mężczyzna od wielu lat pozostaje tak samo skromny, a swoją prywatność zachowuje dla siebie. Żona oraz córka skoczka przez wiele lat skrywały się w cieniu fleszy i nie wykorzystywały jego popularności, co jeszcze bardziej wpływało na sympatię ze strony fanów.

Sytuacja nieco się zmieniła kilka tygodni temu, kiedy to Izabela Małysz zdecydowała się wziąć udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Teraz przybywa jej fanów z dnia na dzień!

Czy Adam Małysz może być zazdrosny?

Iza Małysz wraz z każdym opublikowanym zdjęciem na Instagramie dostaje całe mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. Wielu z nich zachwyca się sylwetką oraz całą aparycją kobiety, komentując fotki, a przy tym nie szczędząc w słowach. Czy Adam Małysz czuje zazdrość w tej sytuacji? Wydaje się, że raczej oboje podchodzą do tego z dystansem!