W sieci właśnie pojawiła się całkiem nowa, wyczekiwana wizja jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego. Niestety jego słowa nie brzmią optymistycznie – widzowie, ale także sam jasnowidz nie kryli niepokoju i strachu przed tym, co może czekać Polaków. O czym mówił?

Jak powszechnie wiadomo, jasnowidz Krzysztof Jackowski bez cienia wątpliwości należy do najlepszych w swoim fachu, a także najpopularniejszych jasnowidzów w kraju. Swoje wizje zawsze prezentuje za pośrednictwem platformy YouTube, a podczas każdej transmisji cieszy się ogromną i nieustannie rosnącą oglądalnością.

Fani uwielbiają dowiadywać się tego, co nas czeka, a potem weryfikować prawdziwość owych wizji w prawdziwym życiu. Najnowsza z nich niestety nie jest optymistyczna...

Jackowski przewiduje strach – o co chodzi?

Krzysztof Jackowski w swojej wizji przewidział, że jeden z krajów zostanie zaatakowany z trzech stron, a obywatele zaczną z niego uciekać. Niestety, Polska będzie w jakimś stopniu powiązana z owym wydarzeniem, a ludzie zaczną się czegoś bać.

- Widzę ludzi, którzy gromadzą się w kinach, ale nie na filmie. Będą wchodzili w pomieszczenia, jak kina, jak inne publiczne duże pomieszczenia, jakby się schronić. Przez pewną decyzję naszego kraju my będziemy w niekomfortowej sytuacji, ponieważ pozornie w niczym nie będziemy zaangażowani czynnie, ale ta decyzja spowoduje, że przez nią będziemy się czegoś bali jako obywatele - powiedział.

Krzysztof Jackowski/ youtube