Jak podaje portal "Pudelek", Magda Stępień związała się ze słynącym z kochliwości Jakubem Rzeźniczakiem i miała nadzieję, że będzie to miłość na całe życie. Para weszła nawet na etap wspólnego rodzicielstwa, bowiem kobieta zaszła w ciążę.

Niestety kilka miesięcy później niewierny partner rozstał się z matką wyczekiwanego dziecka i układa sobie życie z kimś innym. Magda podkreślała, że samotne czekanie na poród nie było łatwym przeżyciem, jednak teraz, gdy na świecie już pojawił się jej syn, jest bardzo szczęśliwa.

Mały Oliwier przyszedł na świat w piątek 16 lipca i ważył cztery kilogramy. Dumna mama dodała z nim zdjęcie wprost ze szpitalnego łóżka. Napisała, że to najpiękniejsze dwadzieścia cztery godziny w jej życiu.

Witaj na świecie, synku! Cztery kilogramy bezcennego szczęścia. Dziękuję, Boże! Najpiękniejsze 24h mojego życia. Magda Stępień

Jak na narodziny dziecka zareagował Rzeźniczak? Udostępnił post, w którym napisał jedynie: "Witaj, Oliwier". W żaden sposób nie zwrócił się jednak do swojej byłej partnerki i matki swojego syna.

To również może Cię zainteresować: Daniel Martyniuk Się Nawrócił? Znalazł Pracę, Która Jest Jego Pasją. O Co Chodzi

Zobacz także: Pacjentka Jednego Ze Szpitali Wyjawiła, Co Tam Się Działo. O Włos Od Tragedii