W tym roku minie 7 lat, odkąd pożegnaliśmy jedną z najbardziej lubianych i utalentowanych polskich aktorek - Annę Przybylską. Gwiazda odeszła po długiej walce z nowotworem, osieracając trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jana - i pozostawiając w rozpaczy swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka.

Jak wygląda obecnie życie pociech aktorki?

Mały Jaś to wykapana mama

Przez ostatnich kilka lat dzieciom Przybylskiej udało się znacznie wydorośleć. Oliwia skończyła w tamtym roku 18 lat, Szymon to już piętnastolatek, a niedawno również Jasiowi przybył kolejny rok - najmłodszy syn pary skończył już 10 lat!

Siostra uwielbianej aktorki postanowiła podzielić się na swoim Instagramie kulisami z urodzinowego przyjęcia chłopca, dołączając do wpisu zdjęcie małego Jasia z tortem. W odpowiedzi na fotografię internauci zasypali syna Przybylskiej najlepszymi urodzinowymi życzeniami, a także... zwrócili uwagę na jego uderzające podobieństwo do zmarłej mamy!

fot. Instagram
fot. Instagram

Jaś z pewnością byłby dumny słysząc, że jest porównywany do tak niezwykłej osoby. Anna Przybylska zawsze stawiała bowiem swoją rodzinę ponad wszystko inne - często mawiała, że była przede wszystkim matką, a aktorką jedynie na pół etatu. Nie ukrywała tego, że macierzyństwo sprawia jej ogromną satysfakcję.

"Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. (...) Ale tak naprawdę troje dzieci to wcale nie jest za dużo. Jak już raz się zacznie, jak się posmakuje macierzyństwa, trudno z niego zrezygnować" - mówiła aktorka.

Fani Przybylskiej mają nadzieję, że Jaś osiągnie w życiu tak dużo, jak jego mama!

Zobacz także: "Sanatorium miłości". Gerard oświadczył się Iwonie w dniu swoich urodzin. Ile lat ma przyszły pan młody

Może cię zainteresować: Klaudia Halejcio oburzona słowami dziennikarki. Nikt nie spodziewał się takich pytań. "Czy powinnam już wylądować w psychiatryku?"

Pisaliśmy również o: Izabella Krzan pochwaliła się zdjęciem z przeszłości. Fani są pod wrażeniem tego, jak wyglądała. Co się zmieniło