Fanów Iwony Mazurkiewicz i gerarda Makosza z "Sanatorium miłości" ucieszą niesłychanie dobre wieści. Gerard w dniu swoich urodzin uroczyście oświadczył się Iwonie, co z pewnością uraduje wiernych fanów bohaterów popularnego programu "Sanatorium miłości", w którym jak sama nazwa wskazuje, seniorzy szukają swojej drugiej połówki.

Oświadczył się w wieku 80 lat?

To niesamowite, jak może się rozwinąć znajomość dwojga dojrzałych ludzi nawiązana w programie, pod czujnym okiem kamer, producentów i innych uczestników! Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w show telewizji Polskiej "Sanatorium miłości" i dostanie się do grona kuracjuszy, ma szansę na znalezienie kogoś na resztę życia. Między Iwoną, a Gerardem musiało zaiskrzyć już podczas programu, bo obecnie są już zaręczeni!

Gerard Makosz w dniu swoich 80. urodzin oświadczył się ukochanej Iwonce, co nie umkneło uwadze internautów, którzy pod postem opublikowanym w mediach społecznościowych, mocno gratulowali i składali serdeczne życzenia. Para, która poznała się na planie programu rozrywkowego niebawem zalegalizuje swój gorący i dojrzały związek!

Co o tym sądzicie? Czyż to nie jest dowód na to, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest zbyt późno?

O tym się mówi: Wiadomo już, kto pojawi się na scenie nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z tą uczestniczką obsada programu będzie naprawdę gwiazdorska

Zerknij też i tutaj, aby nic Ci nie umkneło: Ostatnie chwile Pawła Królikowskiego. Wzruszające wspomnienia rodziny aktora. Słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wyciskają łzy z oczu

Nie przegap też tego, o tym pisalismy ostatnio: Klaudia Halejcio oburzona słowami dziennikarki. Nikt nie spodziewał się takich pytań. "Czy powinnam już wylądować w psychiatryku?"