Jak przypomina portal "Plotek", Jarosław Kret już na początku roku przyznał, że jego serce jest znów zajęte. Kobietą, która zdobyła serce prezentara pogody była uczestniczka trzeciej edycji programu "Master Chef", Karina Zuchora. Czy zakochani zdecydują się na ślub?

Jarosław Kret powie sakramentalne "tak"?

Jarosław Kret wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że jego nowa ukochana pomogła mu uporać się z depresją, będąc dla niego ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie. Zakochani nie ukrywają, że po prostu nie mogą bez siebie żyć. Wielu fanów pary zastanawia się, czy Jarosław Kret i Karina Zuchora zdecydują się na ślub?

Jarosław Kret i Karina Zuchora/YouTube @Wiadomości

Dziennikarka portalu "Jastrząb Post" postanowiła zapytać Jarosława Kreta, czy wspólnie z ukochaną mają w planach zalegalizowanie ich związku. "Co to znaczy zalegalizować? To takie mało nowoczesne podejście. Jeżeli już to związek partnerski" - stwierdził prezenter, wskazując, że nie zamierzają - przynajmniej w najbliższym czasie wybierać ślubnych obrączek.

W trakcie wywiadu nie dało sie nie zauważyć, że prezenter jest w dobrej kondycji. Dziennikarka zapytała, czy wyśmienite samopoczucie Jarosław Kret zawdzięcza miłości i ukochanej. Prezenter przyznał, że jego "uskrzydlenie" to efekt wygranej walki z depresją. W innym z wywiadów podkreślił, że udało mu się wygrać z chorobą także dzięki ukochanej.

To właśnie Karina opiekowała się nim w tym trudnym dla niego czasie. W rozmowie z magazynem "Rewia" wskazywał, że to ona uświadomiła mu, że "nie jest sam".

Myślicie, że para kiedyś zdecyduje się na ślub?

To też może cię zainteresować:Niepokojące informacje dotyczące emerytury bez podatku. Rewolucyjne rozwiązania mogą nie wejść w życie? Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Słynna celebrycka para dała sobie kolejną szansę? Blanka Lipińska i Baron zostali przyłapani przez fana. To chyba coś więcej niż przyjaźń

O tym się mówi: Lech Wałęsa pokazał wiadomość jaką dostał. Posypały się wyzwiska i oskarżenia dotyczące domniemanej przeszłości byłego lidera Solidarności