Jak podaje portal "Goniec", mama Michała Wiśniewskiego zdecydowała się rozprawić z trudną przeszłością. Zrobiła to opisując swoją przeszłość i zmagania z chorobą alkoholową w książce. Z kart "Dziewczynki z kieliszkami" możemy się dowiedzieć między innymi o tym, że Grażyna Wiśniewska została zaatakowana nożem przez swojego partnera. Jaki był tego powód?

Trudna przeszłość, przykre wspomnienia

Na stronach "Dziewczynki z kieliszkami" nie brakuje trudnych i dramatycznych historii z przeszłości Grażyny Wiśniewskiej. Mama wokalisty zespołu Ich Troje opowiedziała o jednej, której finał mógł być naprawdę tragiczny. Jak wspomina Wiśniewska, wspólnie ze swoim partnerem Januszem pili "non stop i na umór".

Przez bardzo wiele lat był on jedynym żywicielem rodziny. Zarabiał na sprowadzaniu czeskiego alkoholu, który następnie sprzedawał. Niestety z czasem przepijał cały towar i głównym źródłem jego dochodu stało się zbieranie złomu. Pozyskane w ten sposób pieniądze także szły na alkohol.

W trakcie jednej z pijackich awantur, jaka miała miejsce pomiędzy Grażyną Wiśniewską i jej partnerem doszło do dramatycznych wydarzeń. Mama Michała Wiśniewskiego relacjonowała, że po tym, jak odmówiła Januszowi podania alkoholu, mężczyzna wpadł w prawdziwy szał. Wyciągnął nóż i dźgnął Grażynę Wiśniewską w nogę. Po wszystkim uciekł, wzywając wcześniej pogotowie.

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie spędziła kilka dni. Z placówki odebrał ją młodszy syn - Jarosław. Kiedy dowiedział się o tym, co się stało pobił swojego ojca.

Czytaliście już książkę mamy Michała Wiśniewskiego?

To też może cię zainteresować: Rząd planuje poważne zmiany w 500 plus. Nie wszystkim przypadną one do gustu. Na co musimy się przygotować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Olejnik ujawniła śmieszną wpadkę , którą zaliczyła w programie TVN24. Wiadomo kto jeszcze z jej gości dał się złapać na to samo

O tym się mówi: Rodzina królewska ukrywa niewygodny sekret żony księcia Karola? W zagranicznych mediach mówi się, że księżna Camilla zmaga się z mocnym uzależnieniem